Heb jij de studie farmacie afgerond en zoek jij een fijne werkplek met meerdere collega apothekers in Eindhoven? In Apotheek Blixembosch (in een cluster van drie apotheken) werk je direct samen met twee ervaren apothekers en tevens eigenaren Ruud Tolboom en mijzelf (Louis Keyzer).
Als tweede apotheker, al dan niet in opleiding tot openbare apotheker specialist (ook mogelijk!), kan je al je kwaliteiten als apotheker inzetten. Je werkt in een groot team met twee collega apothekers dus, één farmaceutisch manager, één farmaceutisch consulente, 15 apothekerassistentes en twee bezorgers verdeeld over twee locaties. Apotheken Artois en Blixembosch werken zeer intensief samen en er vindt dagelijks uitwisseling in personeel plaats, ook de werkoverleggen en teamuitjes worden gezamenlijk gedaan; het is één team verdeeld over twee locaties. De derde apotheek (Stratumse Apotheek) kent ook een samenwerking, maar nog zonder het uitwisselen van personeel.
Als apotheker zal je verantwoordelijk zijn voor het (mede) aansturen van het team, het uitvoeren van de medicatiebeoordelingen, de eindcontrole van het leveren van zorg en medicijnen, maar steeds meer ook het uitvoeren van farmaceutische consulten met de patiënten.
Mocht je nog niet enthousiast zijn, moet je vooral even verder lezen. Het voordeel namelijk van direct met de eigenaren werken, is dat je veel sneller verbeteringen kan doorvoeren in de apotheek. Wij zijn vooruitstrevende apothekers die niet schuw zijn voor veranderingen en aanpassingen als dat leidt tot verbetering. We zijn ook niet te koppig om veranderingen terug te draaien als het geen verbetering oplevert.

Locatie
Ouverture 97
5629PS Eindhoven
Routebeschrijving
Telefoonnummer
Aantal medewerkers
11 - 20
Dienstverband
Fulltime
Contactpersoon
Louis Keyzer
Salarisindicatie (bruto p.m.)
Conform CAO Apotheken
Plaatsingsdatum
08-08-2025